• Otázky

  Nejčastěji kladené otázky zákaznické lince.

  1. Co to je za servis, online-prasatko.cz?
   online-prasatko.cz je sistem pro propagaci webových stránek, který umožňuje zvětšit SEO faktory a zvýšit pozice stránky ve vyhledávačích Google.com, Seznam.cz, Bing.com, a mnohých jiných. Také na stránce online-prasatko.cz se můžou vydělat peníze při plnění jednoduchých úkolů - kliků.
  2. Jak přidat svůj web do online-prasatko.cz?
   Propagovat svůj web na online-prasatko.cz je velmi snadné. Na to potřebujete vyplnit formulář a zaplatit za propagaci. Ostatní udělají naši odborníci.
  3. Jakou propagaci získám po přidání svého webu na stránky online-prasatko.cz?
   Více než 1000 návštěvníků pro vaše klíčové slovo. Výhoda propagace v online-prasatko.cz je jasná. Jakmile se váš web objeví v systému, začínají ho navštěvovat lidé. Propagace webu v online-prasatko.cz je nejjednodušší a nejrychlejší způsob dostat návštěvníky a potenciální klienty z google. Propagace v online-prasatko.cz je dobrá na pokrok webu ve vyhledávačích. Propagujte svůj web pomocí různých klíčových slov!
  4. Proč nemůžu vyřešit captchu?
   My nemůžeme ovlivnit proces řešení captchy. Jestli Vám nejde vyřešit captchu, použijte rady, které poskytují odborníci společenství https://support.google.com/
  5. Zablokovali mě, proč?
   Estli jste uviděli správu, Váš účet je zablokován na 60 min. za porušení pravidel, nemusíte se ničeho bát. To je automatické dočasné blokování. Systém našel několik PayPal adres na jednom IP adrese nebo záměnu IP adresy (VPN, Proxy, Tor, Hosting). Zakázáno falšovat IP adresu. Upozorňujeme, že online-prasatko.cz je v současné době k dispozici pouze pro Prahu. V jiných regionech nebude fungovat.
  6. Kde vzít PayPal Email?
   Vytvořte si účet PayPal https://www.paypal.com/CZ/welcome/signup
  7. Jaká je minimální částka pro výběr?
   Nejmenší částka je 200 Kč. Získané odměny vždy platíme přímo, do PayPal.

  Podívejte se na příklad